Amasya’da 25.Dönem Milletvekilliği Aday Adayları Belli Oldu.

28 Şubat, 2015 - 10:09 - Bu sayfayı paylaşın :   
-A +A

Ak Parti Amasya Milletvekilliği aday adayları listesi kesinleşti. Konuyla ilgili bilgi veren Ak Parti Amasya İl Teşkilatı

Tanıtım Medya Başkanlığından edindiğimiz bilgiye göre;"7 Haziran 2015 seçimleri için 11 tane aday adayının başvurduğu bildirildi.

Konu ile ilgili bilgi veren Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek “Bu zamana kadar Ak Parti'nin yapmış olduğu hizmetlere hizmet katması, bu anlamada bize katkı sunmak isteyen, teveccüh gösteren 11 tane milletvekili aday adayımız bulunmaktadır. Bu süreçten gücümüze güç katarak, birlik beraberliğimizi pekiştirerek, Amasya’mız için 3 milletvekilliğinin üçünü de kazanarak,12 yıldır süren Ak Partimizin seçim zaferlerine bir yenisinin ekleyeceğimize inancımız tamdır” dedi.

Ak Parti Amasya İl Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanlığından edindiğimiz bilgiye göre; milletvekili aday adayı olan

adayların 1 Mart 2015 Pazar gününe kadar AMASYA il ve ilçelerinde “ Milletvekilleri Aday Tanıtım Toplantılarına” katılacağına, 1 Mart 2015 Pazar günü saat 10.oo da da “Hamit Kaplan Spor Salonu’nda “    bütün il ve içe yönetimlerinin de katılacağı “Temayül” yoklamasının yapılacağı bildirilmiştir.

 

Ak Parti Amasya Aday Adayları Listesi

1)Avni Erdemir

2) Hasan Ali Cesur

3) İsmet Özaslan

4) Mehmet Acar

5) M.Naci Bostancı

6) Mehmet Yücesoy

7) Metin Karaçağa

8) Mustafa Yıldız

9) Osman Faik Salman

10) Serhat Öztürk

11) Talip Ölçer
 

Kategori: