ÜLKEMİZ VE DÜNYADAKİ MAZLUMLAR İÇİN SANA BİR GÖREV DÜŞTÜ

3 Haziran, 2015 - 12:05 - Bu sayfayı paylaşın :   
-A +A

ÜLKEMİZ VE DÜNYADAKİ MAZLUMLAR İÇİN SANA BİR GÖREV DÜŞTÜ

YAPAR MISIN?

 

      Dünyadaki tüm mazlum insanların umudu ve gözü Türkiye’de. Kiminin başında kıyametler kopuyor, kimininse çevresini sırtlan sürüleri çevirmiş saldırı için Türkiye’nin zayıflamasını bekliyorlar. Sadece mazlumların gözü değil zalimlerin gözü de Türkiye’de.

      Türkiye son zamanlarda küresel hesapları bozdu, oyuna gelen değil oyun bozan olmaya başladı ve onlara göre haddini aştı. Bunun için haddinin bildirilmesi gerekiyor. Bunu yapmaya çalışırlarken ise ülkemizde yerine göre, bazı çevrelerdeki samimi insanları yanıltarak; “hizmet ediyorum” diye canını bile vermeden çekinmeyecekleri vatanına zarar verdirebiliyorlar.

      Yerine göre ise kişisel çıkarlarını ülke çıkarlarından üstün tutan çevreleri istedikleri şekilde kullanabiliyorlar.

      Hizmet edenler tarafından bilinsin ya da bilinmesin şer güçlerin ulaşmak istedikleri Türkiye; huzurun, kardeşliğin bozulduğu, inananların kazanımlarının tümden kaybedildiği, gücünü kudretini yitirmiş kendi dertleriyle boğuşan zayıf, aciz ve muhtaç bir Türkiye oluşturmak ya da diğer adıyla “ESKİ TÜRKİYE”ye geri dönmek.

       Böyle bir Türkiye dünyadaki can çekişen imdat isteyen mazlumların sesini duyabilir mi?

       Yeniden geri kalmışlığa,  memur maaşlarını ödeyemez aciz günlerin karanlığına gömülmez mi? İnanç kavgalarıyla beraber, horlanan mümin görüntüleri ve  “kadınlar başörtüsüyle sokağa çıksın mı çıkmasın mı?”  tartışmaları eskiden olduğu gibi yeniden başlamaz mı? Allah böyle bir Türkiye’den korusun.

 

        Allah katında Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan geceler önemlidir. Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gecelerden biri olan 4 haziran Perşembe gecesi takvimler 5 haziranı gösterirken Perşembe gecesi saat 03.00'te hep beraber bulunduğumuz yerlerde kalkalım Mevla’mıza yönelelim, teheccüd namazı kılalım, dua edelim.

Bu seçimlerin;

-   Ülkemiz ve İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olması için,

-   Ülkemiz üzerine kurulan tuzakların boşa çıkması için,

-  Düşman tarafından yanıltılan, kandırılan, kullanılan bütün kardeşlerimizin uyanarak kalplerinin ve gönüllerinin hakikati görüp düşmanın değirmenine su taşımayı bırakmaları, hayır ve hakikatlerde buluşmamız için,

-    Farklılıklarımızın fitneye değil rahmete, berekete dönüşmesi için,

-   Mazlumun gözünde üç damla yaşken zalimi boğacak sel olmak için,

-  Bu milletin İlayı kelimetullah davasının sancağını yeniden dalgalandırmasına bu seçimlerin vesile olması için,

-   Bu Ülkeyi yönetenlerin Allah’ın razı olacağı şekilde bu memleketi yönetmeleri için,

-  Yine Allah’ın razı olacağı yöneticilerin bizlerin ve tüm İslam Aleminin başından eksik olmaması için

    Dua edelim….Dua edelim….Dua edelim…. Dua edelim….Dua edelim….Dua edelim….      Dua  edelim….Dua edelim…. Dua edelim….   Dua edelim…. Dua edelim…. Dua edelim….

Kategori: